Абонентське обслуговування комп'ютерів

 
   

Ми готові взяти на себе вирішення всіх Ваших комп'ютерних проблем!

   
   
   
Абонентське обслуговування комп'ютерів

СКБ "Формат" пропонує підприємствам і організаціям комплексне рішення всіх комп'ютерних проблем. Послуги надаються на постійній договірній основі. Постійне абонентське обслуговування Вашої комп'ютерної техніки дозволить Вам заощадити Ваш час, нерви та гроші.

 
Переваги:

Регулярні профілактичні заходи і своєчасна діагностика продовжують термін служби Вашого комп'ютерного обладнання та офісної техніки, позбавляють Вас від багатьох неприємних сюрпризів

Зменшується час простою комп'ютерної техніки в разі програмного збою або поломки, мінімізуються наслідки таких збоїв для підприємства.

При абонентському обслуговуванні ви отримуєте в особі нашої фірми єдиного постачальника устаткування і всього спектру комп'ютерних послуг, що економить Ваші час та гроші.

Оплата за обслуговування проводиться в кінці місяця. Всі додаткові витрати, пов'язані із заміною поламаних деталей, заправкою картриджів, придбання витратних матеріалів так само оплачуються в кінці місяця. Таким чином, економиться час на очікування оплат деталей і додаткових послуг. Ви отримуйте послуги тоді, коли вони Вам потрібні, а платите потім!

Оплата за обслуговування проводиться на підставі двостороннього акта про виконання робіт, таким чином Ви застраховані від оплати ненаданих або неякісних послуг.

Відповіді на більшість питань, пов'язаних з постійним абонентським обслуговуванням ви можете знайти в розділі "Детально про послугу" 

Всі послуги в зручному для Вас ФОРМАТІ!

     

 

Вигідно:

Постійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки від 150 грн. на місяць! докладніше тут - Абонентське обслуговування комп'ютерів

Заправся!

Заправка картриджів для лазерних принтерів від 145 грн.! Докладніше тут - Заправка картриджів

Налаштування мережі ЛВС Розв'яжіть заплутаний клубок Вашої локальної мережі!

Модернізація Вашої ЛВС зробить її надійною і швидкою. Наші майстри приїдуть до Вас в офіс для ознайомлення з ситуацією і попереднього розрахунку вартості робіт. Докладніше тут - Комп'ютерні мережі

Виклик майстра

(048) 715-03-01
(048) 724-71-08

Наша адреса: вул. Успенська 40