Заправка та відновлення картриджів

Заправка картриджа Заправка картриджів для струменевих принтерів і БФП Заправка картриджів для лазерних принтерів і БФП

Прайс лист - Заправка картриджів для струменевих принтерів

Прайс лист - Заправка картриджів для лазерних принтерів

Навіщо заправляти?

Якщо Ви прекрасно знаєте, що картриджі для принтерів і оргтехніки можна перезаправлять, а не викидати, сміливо переходите до наступного абзацу. Якщо ж для Вас це новина, то відкриємо Вам ще один невеликий секрет: світові виробники друкарської та копіювальної техніки основний прибуток отримують не від продажу самих принтерів і копірів (які вони часто продають нижче собівартості!), А від продажів витратних матеріалів до них - картриджів і паперу (першими це придумали в Xerox).

Картриджі можна та навіть потрібно перезаправляти. Це вигідно. Вартість нового картриджа зазвичай в 8-10 разів перевищує номінальну вартість заправки відпрацьованого картриджа, а при професійній заправці якість друку можна порівняти з оригінальними новими картриджами. Навіщо платити більше?

Між іншим, в розвинених капіталістичних країнах, де багато уваги приділяють чистоті довкілля, вже давно розвинена культура повторної переробки картриджів. Дисципліновані споживачі слухняно відправляють виробникові порожні картриджі, отримуючи натомість нові зі значною знижкою. По суті, це та ж перезаправка! При чому, цим займаються не тільки невеликі фірми, але і великі корпорації. Чим ми з Вами гірше?

Не викидайте старий картридж! Бережіть природу!

       
Чому краще професійна заправка?

Може ще краще самим заправляти свої картриджі? Або звернутися до знайомого «фахівця»? Є й кустарні майстри, що заправляють картриджі на місці «у клієнта». Адже так буде ще дешевше!
Шкода тільки, що гарна якість друку і Ваш принтер або копір від поломок можуть гарантувати тільки дотримання певної технології заправки і застосування правильно підібраних і якісних матеріалах для заправки. Випадки виходу з ладу принтерів після недбалої заправки не так вже й рідкісні. Та й порошок (тонер), що потрапив в повітря у Вашому офісі після кустарної заправки не дуже корисний для здоров'я.

Відновлення картриджа HP Samsung Canon Brother На жаль, картридж не можна перезаправляти вічно. Деталі, з яких він складається схильні до зносу і через 3-5 заправок вимагають часткової заміни (мова про картриджах для лазерних принтерів і копірів). Така операція називається відновлення. Коштує дорожче, ніж просто заправка, але все одно в 3-4 рази дешевше нового картриджа. І Ваш картридж знову як новий! Скільки витримає Ваш картридж ще заправок до наступного відновлення? Яке буде якість друку після відновлення? Це залежить від того, де Ви будете заправляти або відновлювати Ваші картриджі ...
       
Чому краще у нас?

Ми не любимо засмучувати своїх клієнтів і в якості заправки зацікавлені не менше, ніж Ви. Тому при заправці та відновленні ми застосовуємо тільки витратні матеріали відомих і давно перевірених торгових марок. Всі роботи проводяться на спеціальному обладнанні, кваліфікованими майстрами - це гарантія якості заправки.

При цьому, Вас приємно здивують наші ціни на заправку картриджів та швидкість! А наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас по будь-яких питань, пов'язаних з друкуючої і копіювальною технікою та витратними матеріалами до неї. Заправка картриджа вартість Одесса

Всі послуги в зручному для Вас ФОРМАТІ!

       

 

Вигідно:

Постійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки від 150 грн. на місяць! докладніше тут - Абонентське обслуговування комп'ютерів

Заправся!

Заправка картриджів для лазерних принтерів від 145 грн.! Докладніше тут - Заправка картриджів

Налаштування мережі ЛВС Розв'яжіть заплутаний клубок Вашої локальної мережі!

Модернізація Вашої ЛВС зробить її надійною і швидкою. Наші майстри приїдуть до Вас в офіс для ознайомлення з ситуацією і попереднього розрахунку вартості робіт. Докладніше тут - Комп'ютерні мережі

Виклик майстри

(048) 715-03-01
(048) 724-71-08

Наша адреса: вул. Успенська 40