Про нас

Фірма «Спеціальне конструкторське бюро« ФОРМАТ »була створена в 1990 році. Основу інженерного складу СКБ склали співробітники лабораторії автоматизованих систем Одеської філії НДИТ (НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СРСР).
 

З 1990 року по теперішній час силами СКБ розроблено більше сотні прикладних програм в сфері торгівлі, бухгалтерського обліку, автоматизації обробки інформації в медичних установах, готельних господарств, крюїнгових компаній, профспілкових об'єднань, виробничих процесів на підприємствах різного виду діяльності та багато іншого.

Переслідуючи мету організації робіт в режимі «під ключ» в 1997 році в СКБ була створена група технічного обслуговування комп'ютерної техніки і ЛОМ, а також відділ впровадження та супроводу програмних засобів. З 2004 року на базі СКБ функціонує повноцінний комп'ютерний сервіс-центр, в якому надається повний спектр послуг по ремонту та обслуговуванню комп'ютерів та оргтехніки.

     

Останні роки чітко визначили основну спрямованість діяльності КБ: Забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів на довгостроковій основі.

     

 

 

 

 

 

Вигідно:

Постійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки від 150 грн. на місяць! докладніше тут - Абонентське обслуговування комп'ютерів

Заправся!

Заправка картриджів для лазерних принтерів від 130 грн.! Докладніше тут - Заправка картриджів

Налаштування мережі ЛВС Розв'яжіть заплутаний клубок Вашої локальної мережі!

Модернізація Вашої ЛВС зробить її надійною і швидкою. Наші майстри приїдуть до Вас в офіс для ознайомлення з ситуацією і попереднього розрахунку вартості робіт. Докладніше тут - Комп'ютерні мережі

Виклик майстра

(048) 715-03-01
(048) 724-71-08

Наша адреса: вул. Успенська 40