Комп'ютерні мережі

Налаштування мережі ЛВС

Для підприємств та організацій

СКБ "Формат» виконує проектування, монтаж і налагодження локальних обчислювальних мереж різного рівня складності.        Це можуть бути, Комп'ютери та й комбіновані мережі, об'єднання кількох віддалених офісів в одну загальну віртуальну мережу за допомогою інтернету.

Створення повної інфраструктури: ЛВС, телефонія, точки безперебійного живлення для підключення ПК і мережевого устаткування.

Для попереднього розрахунку вартості створення або модернізації Вашої локальної мережі потрібно залишити заявку за тел. 724-71-08.

Наш фахівець зв'яжеться з Вами і в зручний для Вас час приїде до Вас.

Виклик майстра та попередній розрахунок вартості робіт проводиться безкоштовно.

 

Для приватних осіб

Налаштування мережі wifi роутера у вас вдома Одеса Для приватних осіб надаються послуги зі створення домашніх мереж з підключенням до інтернету за допомогою дротових і бездротових рішень (наприклад, налаштуванням WIFI роутера) двох і більше комп'ютерів або ноутбуків, настройка доступу в інтернет із забезпеченням безпеки домашніх комп'ютерів.
Телефонуйте для виклика майстра: 715-03-01
     

Всі послуги в зручному для Вас ФОРМАТІ!

Вигідно:

Постійне абонентське обслуговування комп'ютерної техніки від 150 грн. на місяць! докладніше тут - Абонентське обслуговування комп'ютерів

Заправся!

Заправка картриджів для лазерних принтерів від 145 грн.! Докладніше тут - Заправка картриджів

Налаштування мережі ЛВС Розв'яжіть заплутаний клубок Вашої локальної мережі!

Модернізація Вашої ЛВС зробить її надійною і швидкою. Наші майстри приїдуть до Вас в офіс для ознайомлення з ситуацією і попереднього розрахунку вартості робіт. Докладніше тут - Комп'ютерні мережі

Виклик майстра

(048) 715-03-01
(048) 724-71-08

Наша адреса: вул. Успенська 40